Jesteś tutaj:

Strefa video

• Maria Grzegorzewska- patronka roku 2022, klasa 7a

2022-05-18

Wiktoria, Zuzia, Kuba i Radek z klasy 7a pod kierunkiem wychowawcy K. Główki poznali życiorys, drogę edukacji, osiągnięcia zawodowe, zainteresowania M. Grzegorzewskiej oraz określili jej cechy a efektem pracy uczniów jest klasowa gazetka ścienna.

Patronem roku 2022 jest między innymi Maria Grzegorzewska - działaczka społeczna, naukowiec, pedagog specjalny, tyflopedagog, tyflopsycholog. W swojej pracy Grzegorzewska kierowała się mottem: „Nie ma kaleki – jest człowiek”. W maju 2022 r. jest 100. rocznica utworzenia Państwowego Instytutu Pedagogiki Specjalnej, którego założycielką i patronką jest Maria Grzegorzewska. Obecnie uczelnia nosi nazwę Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie.

Uczniowie naszej szkoły poznają postać Marii Grzegorzewskiej, która szczególnie pokochała i pomagała uczniom z niepełnosprawnościami.

• Uczniowie klasy 7a - Zuzia, Wiktoria, Jakub i Radek pod kierunkiem p. Katarzyny Główki ilustrują plastycznie "Zimę" Vivaldiego.

2022-02-13

• Życzenia dla Babci i Dziadka

2022-02-13

Kochanym Dziadkom❤️ Przedszkolaki oraz klasa 2b życzą dużo zdrowia, radości i długich lat życia.

• XXI Dzień Papieski

2021-10-13

• Projekt teatralny promujący aktywność fizyczną i motywujący do działania autorstwa p. Bożeny Juszczuk, p. Dariusza Lipickiego oraz p. Katarzyny Żuk

2021-06-09