Zespół Szkół Specjalnych w Białej Podlaskiej

Biblioteka

Godziny otwarcia biblioteki szkolnej:

Poniedziałek 11.00-13.00
Wtorek 10.00-14.00
Środa  9.00-13.00 13.45-15.45
Czwartek 8.00-10.00
Piątek  nieczynna

W naszej bibliotece szkolnej pracuje p. Dorotka Kadłubowska, która zawsze chętnie doradzi i podpowie czytelnikom.

P. Dorotka udostępnia książki i inne źródła informacji, różnorodne pod względem treści, w formie tradycyjnej i elektronicznej, gromadzi również podręczniki, pomoce naukowe i materiały metodyczne.  

Wyniki VIII edycji Konkursu Pięknego Czytania, 20.04.2023 r.

Uczestnicy konkursu wspaniale zaprezentowali swoje umiejętności. Największe wrażenie wywarła prezentacja Patryka Pszczoły, który wykazał się doskonałą dykcją i modulacją głosu, za co zebrał ogromne brawa od publiczności.

VIII edycja "Konkursu Pięknego Czytania", 20.04.2023 r.

Celem konkursu jest: kształtowanie umiejętności czytania, popularyzacja czytelnictwa, zachęcanie uczniów do odnajdywania się w sytuacji publicznej prezentacji oraz nauka rywalizacji w przyjaznej atmosferze.

VII edycja Konkursu Pięknego Czytania 05.04.2022 r.

02 kwietnia obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci. Z tej okazji  w naszej bibliotece szkolnej odbyła się VII edycja Konkursu Pięknego Czytania.

VII edycja Konkursu Pięknego Czytania 05.04.2022 r.

Celem konkursu jest: kształtowanie umiejętności płynnego czytania na głos, popularyzacja czytelnictwa, zachęcanie uczniów do odnajdywania się w sytuacji publicznej prezentacji, nauka rywalizacji w przyjaznej atmosferze, uwrażliwianie na piękno tekstów literackich.

Projekt „Mała książka- wielki człowiek”

W ramach ogólnopolskiego projektu „Mała książka- wielki człowiek”, którego celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci, uczniowie klas pierwszych otrzymali nieodpłatnie Wyprawki Czytelnicze.