Nasze sukcesy

Nasi uczniowie chętnie biorą udział w konkursach i zawodach organizowanych przez ośrodki kultury i placówki edukacyjne. Odnoszą w nich sukcesy, zdobywają wyróżnienia i nagrody. Uśmiech

XII Powiatowy Turniej BOCCIA w Łukowie, 21.03.2023 r.

W turnieju brało udział siedem drużyn z powiatu bialskiego i łukowskiego. Turniej odbywał się systemem "każdy z każdym". Zawody przebiegały w miłej i sportowej rywalizacji. Zawodnicy za I, II i III miesca otrzymali pamiątkowe medale i dyplomy. Nasi uczniowie zdobyli I miejsce....

Diecezjalny konkurs plastyczny w Sokołowie Podlaskim pt.: „Moje spotkanie z Jezusem”, 18.05.2022 r.

Uczestnicy zgodnie z wyznaczonymi kategoriami mieli za zadanie przygotować pracę plastyczną bądź plakat zgodnie z tematyką konkursu,  zaprojektować laurkę dla kolegi, który przystąpił do sakramentu świętego, opisać wspomnienia z jednego przyjętego sakramentu świętego

VI edycja festiwalu talentów pod hasłem "Solidarni z Ukrainą"... bo życie zachwyca", 19.05.2022 r.

Uczennice naszej szkoły wzięły udział w VI edycji festiwalu talentów pod hasłem "solidarni z Ukrainą... bo życie zachwyca", który odbył się w Międzyrzecu Podlaskim.

Nagrody w konkursie plastycznym "Zostań ilustratorem wiersza Michała Rusinka"

Uczniowie klas 1-3 naszej szkoły wzięli udział w konkursie plastycznym pod hasłem "Zostań ilustratorem wiersza Michała Rusinka" zorganizowanym przez Bibliotekę Pedagogiczną w Białej Podlaskiej. Oliwia U. i Kamil G. otrzymali wyróżnienia i nagrody. Gratulujemy !!!

"Igrzyska bez barier" 24-26.09.2021 r.

Gratulujemy naszej szkolnej reprezentacji medali zdobytych na 'Igrzyskach bez barier". Jesteśmy z Was bardzo dumni Uśmiech