Zespół Szkół Specjalnych w Białej Podlaskiej

1. Start
  2. Z życia szkoły

Z życia szkoły

• „Każda impreza powinna przyczynić się do realizacji określonych celów wychowania,
  • czyli do pełniejszego, zgodnego z założonym ideałem - kształtowania osobowości wychowanka".
  •
  • Imprezy i uroczystości szkolne są ważnym i stałym elementem życia naszej szkoły. Szkoła realizując cele dydaktyczno-wychowawcze nie tylko ogranicza się do przekazywania informacji, ale odwołuje się także do przeżyć wychowanków, budzi je i kształtuje. Organizacja uroczystości i imprez szkolnych nie tylko stanowi ważny element pracy dydaktyczno-wychowawczej, ale także scala oddziaływanie domu i szkoły, gdyż w wielu wydarzeniach szkolnych biorą udział rodzice. Bardzo duże znacznie ma również praca uczniów nad współorganizowaniem imprez i uroczystości, które uczą planowania i realizowania projektów i uświadamiają im wartość włożonego w przygotowania wysiłku.

Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 23/24, 21.06.2024 r.

Wszystkim uczniom oraz ich rodzicom, a także pracownikom naszej szkoły życzymy słonecznych wakacji oraz bezpiecznego wypoczynku. Do zobaczenia we wrześniu!