Wycieczka do Warszawy, 22.02.2024 r.

Celem wycieczki było: inspirowanie do obserwacji, doświadczeń, zadawania pytań i szukania odpowiedzi, rozwijanie kompetencji zawodowych oraz integracja grupy. W Centrum Nauki Kopernik uczniowie mieli dużą przestrzeń stymulującą do nieskrępowanego eksperymentowania oraz odkrywania świata przy zaangażowaniu wszystkich zmysłów. Atrakcyjne doświadczenia pobudzały ciekawość i zachęcały do swobodnej eksploracji. Kolejnym punktem programu była wizyta w Miniciti, miniaturowym miasteczku, w którym uczniowie mogli wcielić się w różne role zawodowe oraz mieli okazję pracować na prawdziwych sprzętach wykonując zadania opracowane przez profesjonalistów z branży. Uczyli się przez doświadczanie, zdobywając praktyczne umiejętności. Wróciliśmy do domu z głową pełną wrażeń!