Wiktoria Rubach i Kamil Maksymiuk otrzymali nagrody w Konkursie "Bezpieczeństwo na Drodze"

Serdecznie gratulujemy! Uśmiech

Przypomnijmy, że Konkurs zorganizowany przez Urząd Miasta Biała Podlaska skierowany został do uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych a jego celem było propagowanie bezpiecznych zachowań wśród dzieci i młodzieży oraz edukacja i popularyzacja wiedzy wśród najmłodszych na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Prace były zgłaszane do konkursu za pośrednictwem szkół do 21 maja br.

Prezydent Miasta Michał Litwiniuk pogratulował laureatom, a wszystkim uczestnikom, szkołom i nauczycielom prowadzącym, podziękował za włączenie się do Konkursu.

Konkurs został zorganizowany w ramach projektu „Poprawa dostępności transportowej w Brześciu i Białej Podlaskiej” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Polska - Białoruś - Ukraina 2014-2020.