Nagrody w Konkursie plastycznym „Najpiękniejsze kwiaty dla Mamy” 26.05.2021 r.

W konkursie wyróżniono: Kingę Bańdurę, Mikołaja Pietruczuka i Michała Hołownię. Gratulujemy!!! Koordynatorem konkursu w naszej szkole była p. Zyta Król.

Ponadto udział w konkursie wzięli:

Bernadeta Dubienko, Karolina Miszkowicz, Kamil Maksymiuk, Wiktor Dubienko, Szymon Dubienko, Przemysław Szydłowski, Szymon Krześliński, Lena Stasiewicz, Jakub Ługowski.

Brawo WY!Uśmiech

Tematem konkursu organizowanym przez Bialskie Centrum Kultury w Białej Podlaskiej było przedstawienie w ciekawej formie plastycznej kwiatów, które autor pracy dedykuje swojej Mamie. Inspiracją mogły być kwiaty prawdziwe i kwiaty bajkowe, jakich nikt nigdy nie widział. Liczył się pomysł i wyobraźnia. Nagrodą w konkursie, w każdej grupie wiekowej, był wydruk na tkaninie najciekawszych projektów, z której firma odzieżowa BIALCON uszyła torby bawełniane idealne na plażę, na zakupy czy piknik.