Konkurs „DotykaMy" zorganizowany przez Multimedialną Bibliotekę dla Dzieci i Młodzieży „Barwna” 10.05.21 r.

Uczestnicy mieli za zadanie opowiedzieć historię przez dotyk w specjalnej książeczki sensorycznej. Konkurs wpisuje się w program XXII Bialskich Dni Książki Dziecięcej.

Za pośrednictwem tego konkursu biblioteka „Barwna” pragnęła przedstawić książkę z nieco innej perspektywy chcąc uwrażliwić dzieci na potrzeby innych ze zwróceniem szczególnej uwagi na tych, którzy być może nieco inaczej odbierają otaczający ich świat. Bawiąc się książeczką dotykową dziecko angażuje zmysły wzroku i dotyku. Stymuluje ona również jego rozwój. Jest to doskonałe połączenie zabawy i edukacji.

Nasi uczniowie Eliza Siemionek i Kacper Twarowski otrzymali wyróżnienie za przepięknie wykonane książeczki sensoryczne. Brawo!!! Zmieszany

Gratulujemy!!!

Akcję w naszej szkole koordynowała p. Izabela Barabasz.