Nowe książki i audiobooki

W roku szkolnym 2020/2021 biblioteka szkolna wzbogaciła swój księgozbiór o nowe, atrakcyjne książki i audiobooki zakupione w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Nasza placówka otrzymała 5 tysięcy złotych na zakup nowości wydawniczych. Tworząc listę książek wzięto pod uwagę preferencje czytelnicze. Niebagatelne znaczenie miała również opinia rodziców dotycząca tematyki księgozbioru. W celu pozyskania informacji dotyczących nowości wydawniczych   skonsultowano się także z Biblioteką Pedagogiczną w Białej Podlaskiej. Zakupione książki mają dużą czcionkę i są bogato ilustrowane. Są wśród nich książki sensoryczne, dźwiękowe oraz 77 audiobooków. Książki te poruszają problematykę społeczną dotyczącą integracji,  tolerancji oraz pomocy innym. Zakup książek nadzorowała p. Dorota Kadłubowska.

Autor: p. Dorota Kadłubowska