Eliminacje do Bialskiej Jesieni Artystycznej 09.2019 r.

Wyłoniliśmy zwycięzców wewnątrzszkolnych eliminacji do Bialskiej Jesieni Artystycznej.

• Od 2015 roku nasza szkoła organizuje Międzyszkolny konkurs plastyczno – muzyczny „Bialska Jesień Artystyczna”To cykliczne wydarzenie artystyczne, odbywa się co roku pod innym hasłem, będącym inspiracją dla uczestników a jednocześnie zwracającym uwagę na ważne tematy, problemy i zagadnienia.

• W ostatnich latach tematy konkursowe były następujące:

•  "Niepodległa w barwach jesieni" - nawiązanie do obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę (2018 r.).
  • "Jesień w martwej naturze zaklętaprace przedstawiające zaaranżowaną scenę martwej natury jesiennej (2017 r.)
  • "Jesień malowana piosenką" (2016 r.)
  • "Jesień muzyką malowana" (2015 r.)
      •
      • W tym roku tematem przewodnim konkursu będzie hasło: „Ziemia w naszych rękach” . Celem konkursu będzie zwrócenie uwagi na niebezpiecznie zmieniający się klimat i zagrożenia z tym związane.
      •
        • Naszą szkołę na szczeblu międzyszkolnym reprezentować będą:
        • Paulina Kuc
        • Wiktoria Rubach
        • Mateusz Andrzejewski
        • Agnieszka Makowska
          • Gratulujemy i trzymamy kciuki !Uśmiech

Koordynatorem i pomysłodawcą konkursu jest p. Dariusz Lipicki.