Konkurs "Zabawka sensoryczna" Listopad 2020 r.

Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie zabawki sensorycznej.

Zabawki sensoryczne to zabawki, które mają za zadanie stymulować rozwój fizyczny i umysłowy dziecka. Oddziałują one na konkretne zmysły: wzrok, dotyk, słuch, węch i smak, ale wiele z nich łączy w sobie wszystkie te funkcje i stymuluje dwa lub więcej zmysłów jednocześnie.

Propozycji wykonania takiej zabawki było bardzo dużo. Można było zasugerować się gotowymi przykładami bądź czerpać z nich inspirację i kierować się własną wyobraźnią w realizacji autorskich pomysłów wykorzystując materiały z recyklingu. Uczniowie wykazali się ogromną pomysłowością i zaangażowaniem w wykonaniu prac konkursowych. Wszystkie prace były bardzo pomysłowe, kolorowe, a sposoby ich wykonania- spójne z ideą konkursu.

Na wyjątkowe wyróżnienie zasłużyła Marysia Żukowska, która z pomocą Taty wykonała tablicę sensoryczną.

Brawo!!! Uśmiech

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i dziękujemy za Waszą twórczą inicjatywę, a Radzie Rodziców dziękujemy za sfinansowanie nagród i upominków.

Uczestnicy konkursu:

Tymon Buczyński, Rafał Byś, Anna Drewnowska, Malwina Gadomska, Radosław Hałabiś, Michał Hołownia, Szymon Krześliński, Sara Kudewicz, Lena Kulgawczuk, Kamil Maksymiuk, Karolina Miszkowicz, Piotr Przyłucki, Jakub Romaniuk, Katarzyna Romaniuk, Hania Sęk, Dawid, Szymon i Weronika Siejak, Mateusz Simonowicz, Kacper Twarowski, Michał Ułasiuk, Marysia Żukowska.

Organizatorami konkursu byli Terapeuci SI.