XXI Regionalny Przegląd Piosenki Dzieci i Młodzieży , 18.04.2024 r.

W sali widowiskowej Łosickiego Domu Kultury odbył się XXI Regionalny Przegląd Piosenki Dzieci i Młodzieży o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Organizatorem festiwalu był Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Łosicach oraz Łosicki Dom Kultury.

W wydarzeniu wzięło udział ponad 100 podopiecznych ze Specjalnych Ośrodków Szkolno-Wychowawczych, Zespołów Szkół Specjalnych oraz Środowiskowych Domów Samopomocy.

Naszą szkołę reprezentowali: Wiktoria Rubach, Wiktoria Kaleńska, Bernadeta Dubienko, Mateusz Przyłucki oraz Bohdan Danile, którzy przedstawili montaż instrumentalno wokalny do utworu Franka Sinatry pt. Stranger in the night.

Natomiast Jakub Fijałek zaśpiewał piosenkę pt. "Lubię mówić z Tobą".

Występy  naszych artystów wzbudziły wielkie emocje wśród widowni i zostały nagrodzone owacjami i gratulacjami.

Autor: p. Barbara Sałata