Andrzejki 30.11.2021 r.

W tym roku Andrzejki miały nietypowy przebieg, gdyż w trosce o bezpieczeństwo dzieci i pracowników, zrezygnowano z organizacji balu. Organizatorzy: M. Chmielewska - Gdula, M. Chmiel, K. Iwaniuk, J. Nowakowska, P. Rozwadowska-Wawryniuk, S. Sałaciak.

Nie oznacza to jednak, że było nudno. Wręcz przeciwnie, organizatorzy zadbali o to, aby uczniowie dobrze się bawili i zapamiętali ten dzień na długo... mimo, że w reżimie sanitarnym. Główną atrakcją były tradycyjne wróżby andrzejkowe, przeprowadzone przez "wykwalifikowane" czarownice. Uczniowie mieli też możliwość zrobienie pamiątkowego zdjęcia w specjalnie przygotowanej "Foto budce". W zaciszu klas, dzieci ogladały prezentację multimedialna o andrzejkach, rozwiązywali quiz a także wypełniali specjalnie przygotowane karty pracy. Zwieńczeniem dnia była prezentacja wcześniej wykonanych przez każdą klasę czapek czarnoksiężnika i wręczenie pamiątkowych dyplomów.