Diecezjalny konkurs plastyczny w Sokołowie Podlaskim pt.: „Moje spotkanie z Jezusem”, 18.05.2022 r.

Uczestnicy zgodnie z wyznaczonymi kategoriami mieli za zadanie przygotować pracę plastyczną bądź plakat zgodnie z tematyką konkursu,  zaprojektować laurkę dla kolegi, który przystąpił do sakramentu świętego, opisać wspomnienia z jednego przyjętego sakramentu świętego

W konkursie wzięło udział 10 placówek,  z których wpłynęło łącznie 103 prace ze wszystkich kategorii.

Wśród nagrodzonych znaleźli się uczniowie ZSS w Białej Podlaskiej.  W kategorii I – 1 miejsce zajął Mateusz Jóźwiak -  uczeń kl. 2 l, 3 miejsce Mateusz Romaniuk - uczeń kl. 5a oraz wyróżnienie Dominik  Mich uczeń kl.  1b. W kategorii II wyróżnienie otrzymał Artur Jerzyna kl. 7l  i Konrad Korniluk kl.6l,  w kategorii III wyróżnienie otrzymała Wiktoria Rubach – kl.7a.  Łącznie na konkurs wysłanych zostało z naszej szkoły 17 prac.  Wszyscy uczestnicy konkursu  otrzymali nagrody i pamiątkowe dyplomy, które zostaną wręczone 1 czerwca podczas festynu z okazji Dnia Dziecka. Dziękujemy organizatorom konkursu za współpracę i bardzo ciekawe nagrody. Uczestnikom i ich opiekunom gratulujemy pomysłów i talentu.

Autor: p. Katarzyna Czeczelewska