Plac zabaw i rekreacji

Na terenie szkoły zakończono realizację inwestycji z Budżetu Obywatelskiego. Autorami projektu byli panowie Marcin Izdebski i Marek Dzyr.

Przy placówce powstał plac zabaw, a na nim m.in. pierwsza w naszym mieście huśtawka dla wózków inwalidzkich. Z nowego placu zabaw korzystają nie tylko uczniowie i podopieczni szkoły, ale również i mieszkańcy pobliskiego osiedla.

– Na pięknym placu zabaw i rekreacji znajduje się m.in. rowerek dla osób niepełnosprawnych oraz huśtawka dla wózków inwalidzkich – podkreśla prezydent Michał Litwiniuk. – To bardzo ważne, byśmy wprowadzali takie elementy i rozwiązania, które zwiększają integrację dzieci i starszych osób z niepełnosprawnościami i po prostu dają im radość.

Plac zabaw